Sudori 136 138 Austria

Euroinfojobs srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

Selectam sudori cu experienta in strainatate pentru Austria 136 138 cu AUTORIZATII VALIDE! Testarea se va da in Slovenia,detasarea va fi in Austria.
e-mail:office@euroinfojobs.com
tel:0746611205

CERINTE

Limba engleza: obligatorie
Salariu: 10 EUR/ora
Perioada de contract: minim 3 luni
Plecare:urgenta
Cazare si transport: asigurate
Firma noastra nu percepe comision.

BENEFICII OFERITE

EuroinfoJobs srl este o companie de recrutare, selectie si plasare a fortei de munca, companie cu capital romanesc care activeaza in Constanta. EuroinfoJobs srl ofera servicii de recrutare si selectie si plasare personal calificat si necalificat precum si personal pentru strainatate. Misiunea noastra: Atingerea succesului profesional intr-o lume in permanenta schimbare – Transparenta – Deplina legalitate – Onestitatea si responsabilitatea sociala – Orientarea spre nevoile clientului – Comunicarea!