Sudor

The Profiles

Job expirat

RESPONSABILITATI

Solicitantul trebuie să aibă o conditie fizică bună. Solicitantul este responsabil pentru ridicarea, unirea și ancorarea cadrelor, a grinzilor, a coloanelor, a punților și a altor elemente structurale pentru a forma rafturi, structuri de mezzanine și cadre.

Această poziție este deschisă tuturor solicitanților care au experiență în ceea ce privește manipularea materialelor sau instalarea construcțiilor de oțel
Abilități minime:
• ridicați, urcați, umblați cu materiale grele
• preluați direcția de la supervizori
• să respecte politicile și procedurile de siguranță
• trebuie să poată comunica eficient
• să păstrați zonele de lucru curate
• determinați instrumentele și echipamentul necesar pentru a efectua munca la un nivel de calitate
• menține performanța muncii la un nivel de calitate consistent
• ajutați la manipularea materialelor și la utilizarea echipamentului
• Curățați și pregătiți suprafețele de sudat
• Acționați mașina de sudură
• Configurați, asamblați și fixați piesele de sudură.
• Fabricarea echipamentului prin tăiere, ardere și sudarea oțelului
• Folosiți echipament de siguranță

CERINTE

• Experiență de sudura de doi sau mai mulți ani
• Trebuie să aveți experiență de manipulare a materialelor de oțel
• Trebuie să fie dispus să lucreze în schimburi de rotație

BENEFICII OFERITE

1. Salariul 1.500 euro pe luna.
2. Over time in timpul saptamanii platit cu 150 % si 200% in timpul weekendului.
3. Bonus annual de € 512 din partea guvernului maltez impartit trimestrial
4 . Cazarea este platita de angajator in prima luna si retrasa in transe din salariu
5. Biletul de avion este oferit din partea companiei

Executive Recruitment
www.profilesrecruitment.eu
A large and experienced recruitment team
Our greatest strength is the people who work with us. We carefully train and support our staff to ensure that you enjoy a high standard of attention and service. Our recruitment consultants are highly experienced and regularly take the time to keep themselves up to date in the sectors that they specialist in.
With a wealth of experience in the recruitment industry our consultants fully understand the needs of their clients and know the challenges, competition and the current market situation. This deep understanding of the industry and dedication to customer satisfaction is just one aspect that separates us from other recruitment consultancies.