Specialist Resurse Umane

LEARNING INVEST SRL

Job suspendat de catre administratorul site-ului

RESPONSABILITATI

• Administrarea bazei de date a angajatilor;
• Intocmirea si administrarea dosarelor de angajare si a documentelor de personal
• Intocmirea evidentei miscarii de personal
• Relationarea si informarea personalului angajat in cazul modificarii documentelor;
• Evidenta concediilor, sanctiunilor, etc;
• Eliberare diverse adeverinte necesare salariatilor;
• Administrarea unei baze de date cu potentiali candidati
• Administrarea procesului de recrutare (selectie de CV, interviu, strangerea de referinte, intocmire oferta de angajare, etc)
• Intocmirea de rapoarte si statistici privind forta de munca angajata
• Verificarea pontajului lunar;
• Efectuarea calculelor salariale si intocmirea statelor de plată.

CERINTE

• Cunostinte de managementul resurselor umane (salarizare, recrutare, administrarea documentelor de personal)
• Experienta pe un post similar, intr-o companie constitue un avantaj
• Studii superioare
• Cunostinte bune de operare PC / Microsoft Office
• Foarte bune cunostinte privind legislatia muncii si sistemul romanesc de salarizare
• Capacitate de organizare si disciplina a muncii, rezistenta in conditii de stress
• Aptitudini de comunicare la orice nivel ierarhic

BENEFICII OFERITE

• Oferim bonusuri.

Firma se dezvolta o serie de proiecte in domeniul resurse umane.