Specialist resurse umane

Vision StartJobs SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Daca esti pregatit sa faci fata unei noi provocari, atunci alatura-te echipei noastre. StartJobs.ro ofera cele mai noi servicii pe piata de recrutare online.
Asista si contribuie la procesul de recrutare si selectie al candidatilor
Intocmeste dosarele de angajare;
Coordoneaza vizitele de medicina muncii;
Ofera suport administrativ;
Urmareste si coordoneaza activitatea de formare profesionala si perfectionare;

CERINTE

Studii superioare (studiile in domeniul psihologiei sau sociologiei reprezinta avantaj);
Experienta in activitatea de recrutare si selectie de personal;
Experienta in administrarea de personal;
Cunostinte bune de legislatia muncii;
Bune abilitati de comunicare si relationare;
Bune abilitati de planificare si organizare a activitatii;
Cunostinte bune de utilizare a pachetului Office;

BENEFICII OFERITE

Oferta este valabila pentru toate orasele din tara.
Oferta de beneficii se discuta la interviu.

Vision Startjobs este o companie care ofera servicii de recrutare si plasare a fortei de munca in tara si strainatate, cu experienta profesionala in domeniile recrutare, resurse umane si marketing online.
Privind din perspectiva si nevoile angajatorului cat si ale angajatului am creat platforma de recrutare www.startjobs.ro, care se doreste a fi legatura virtuala dintre ei, oferindu-le posibilitatea sa ajunga fata in fata indiferent de distanta.

Pentru mai multe detalii vizitati: www.startjobs.ro