SOFER/SOFERI- TRANSPORT EXTERN -COMUNITATE

SC AQUILA PART PROD COM SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Aquila acorda venituri suplimentare pentru conducatorii auto care pentru o luna intreaga lucrata depasesc 6 ore si 45 minute de conducere pentru fiecare zi lucratoare . Veniturile suplimentare se acorda astfel :
- 4 euro pentru fiecare ora condusa suplimentar daca viteza medie de deplasare a fost peste 60km/h.
- 8 euro pentru fiecare ora condusa suplimentar daca viteza medie de deplasare a fost peste 65km/h.
- 10 euro pentru fiecare ora condusa suplimentar daca viteza medie de deplasare a fost peste 70km/h.

CERINTE

-NUMAI SOFERI PROFESIONISTI CU EXPERIENTA MINIM 1 AN IN UNIUNEA EUROPEANA
- permis categoria CE,
- atestat profesional pentru transport marfa
- card tahograf- cazier fara antecedente penale- cazier auto fara evenimente rutiere grave- certificat ADR- pasaport- aviz medical si psihologic valabil
- Scrisoare de recomandare
Oferta (beneficii)

Venit mediu lunar 1500 euro (salariu fix, diurna legala de deplasare si bonusuri)
salariul fix in tara 975 lei brut

DESCRIEREA FIRMEI

Companie de transport si distributie nationala.