Sofer-curier van - Anglia - Fara comision sau taxe!

Head-Hunting

Job expirat

RESPONSABILITATI

SOFERI VAN PENTRU COMPANIE CURIERAT ANGLIA - FARA COMISION SAU TAXE!

Head-Hunting cauta soferi de van cu experienta, pentru companie de curierat din Anglia.

NU SE PLATESTE NICI UN FEL DE COMISION SAU TAXA!

Oferta:
- contract de colaborare pe perioada de minim 1 an, ca self-employed
- venitul dupa perioada de training si acomodare este de 1800 lire/luna net.
- compania va ajuta sa gasiti o cazare contra cost, in general costul pentru o camera intr-un apartament este de 300 lire/luna.
- se lucreaza 6 zile/sapt, cu o medie de 11 ore/zi
- locatie - centrul Angliei

Toate interviurile se sustin pe Skype, cu camera web, nu trebuie sa va deplasati pentru interviu.

Va rugam sa trimiteti CV prin e-mail la: office@head-hunting.ro.
www.head-hunting.ro

CERINTE

- varsta - obligatoriu peste 25 de ani
- carnet de conducere categoria B, fara antecedente
- experienta obligatorie minim 1 an ca si curier, eventual sofer livrator marfuri
- cazier judiciar curat
- limba engleza la nivel mediu, obligatoriu
- recomandari de la ultimul loc de munca

Firma de recrutare personal acreditata pentru angajari in tara si strainatate.