Schelari Olanda

Euroinfojobs srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

Candidatul ideal:

experienta min. 3 ani in domeniul constructiilor numai schelari, certificate care atesta calificarea, limba engleza sau germana nivel conversational apt de munca

Descrierea jobului:

Schelari calificati si muncitori izolatori calificati pentru a lucra in industria petro-chimica, la construirea acestor obiective.
Constructii cu o inaltime de pana la 70 m, in fabrici din sectorul petrochimic, santiere navale, constructii industriale si zone de constructii.

Tari: Olanda/ Belgia
Regiune: Amsterdam-Rotterdam-Antwerp
Se lucreaza 40 ore/saptamana
Contract intre 6 luni si 1 an.
Contract full legal din toate punctele de vedere.
Cerinte:
- Certificate de siguranta V.C.A. (protectia muncii)
- Certificate schelari.
- Minim 6 luni experienta in domeniul specificat mai sus, dovedita prin acte.
- Limba engleza sau germana, nivel conversational, obligatoriu.
Salarizare:10 euro pe ora net.

CERINTE

Cerinte:

BENEFICII OFERITE

EuroinfoJobs srl este o companie de recrutare, selectie si plasare a fortei de munca, companie cu capital romanesc care activeaza in Constanta. EuroinfoJobs srl ofera servicii de recrutare si selectie si plasare personal calificat si necalificat precum si personal pentru strainatate. Misiunea noastra: Atingerea succesului profesional intr-o lume in permanenta schimbare – Transparenta – Deplina legalitate – Onestitatea si responsabilitatea sociala – Orientarea spre nevoile clientului – Comunicarea!