Reprezentant vanzari – echipamente/scule hidraulice - Qatar

Head-Hunting

Job expirat

RESPONSABILITATI

Head-Hunting cauta reprezentant vanzari echipamente/scule hidraulice, pentru clientul sau – unul din cei mai importanti furnizori de echipamente si servicii in industria de petrol si gaze din Doha, Qatar.
Oferta:
- pachet salarial de aproximativ 3500 euro/luna, care include o foarte buna salarizare fixa, alocatie pentru inchirierea unei locuinte, alocatie pentru: masina, combustibil, telefon.
- bonus anual de performanta.
- asigurare medicala.
- concediu anual de odihna, cu plata biletului de avion.

Persoana selectata in urma interviului telefonic, va fi invitata in Qatar pentru un interviu final, cu plata tuturor cheltuielilor.

Va rugam sa trimiteti CV direct prin e-mail la: office@head-hunting.ro
Informatii suplimentare: 0723.188550 (Carmen Ivan).

CERINTE

Cerinte:
- minim 5 ani experienta in vanzari, experienta in vanzari de echipamente sau scule hidraulice reprezinta un avantaj major.
- limba engleza la nivel avansat.
- absolvent facultate tehnica - obligatoriu.
- foarte bune abilitati de comunicare.
- capacitate de a vinde produse premium.
- capacitatea de a lucra independent.
- atent la detalii, foarte buna capacitate de organizare.

Firma de recrutare personal acreditata pentru angajari in tara si strainatate.