Reprezentant vanzari – echipamente de protectia muncii - Qatar

Head-Hunting

Job expirat

RESPONSABILITATI

Head-Hunting cauta reprezentant vanzari echipamente de protectia muncii, pentru clientul sau – unul din cei mai importanti furnizori de echipamente si servicii in industria de petrol si gaze din Doha, Qatar.

Oferta:
- pachet salarial deosebit.
- bonus anual de performanta.
- asigurare medicala.
- concediu anual de odihna, cu plata biletului de avion.

Va rugam sa trimiteti CV direct prin e-mail la: office@head-hunting.ro
Informatii suplimentare: 0723.188550 (Carmen Ivan).

CERINTE

Cerinte:
- minim 5 ani experienta in vanzari, experienta in vanzari de echipamente pentru protectia muncii in industria petrol & gaze, extractiva - reprezinta avantaj major.
- limba engleza la nivel avansat.
- absolvent facultate.
- foarte bune abilitati de comunicare.
- capacitatea de a lucra independent.
- atent la detalii, foarte buna capacitate de organizare.

Firma de recrutare personal acreditata pentru angajari in tara si strainatate.