Reprezentant Vanzari Door to Door

TRENKWALDER

Job expirat

RESPONSABILITATI

Descrierea jobului:
- Promovarea serviciilor de cablu TV ale companiei;
- Identificarea impreuna cu echipa de vanzari a potentialilor clienti (D2D);
- Vizitarea directa a clientilor pe baza unui program prestabilit;
- Negociarea si finalizarea procesului de vanzare conform procedurilor companiei;
- Incheierea directa a contractelor cu clientii pentru serviciul de cablu TV din portofoliul companiei;
- Atingerea si depasirea targetului lunar de vanzari prin contactarea directa a clientilor.

Pentru aplicatie, trimiteti cv-ul pe i.achim@trenkwalder.com

CERINTE

- Minim studii liceale finalizate;
- Foarte bune abilitati de comunicare si asculare activa;
- Persoana dinamica si entuziasta;
- Disponibilitate pentru un post cu activitate preponderenta de teren.

BENEFICII OFERITE

Pachet salariu atractiv (salariu fix, bonuri de masa si bonusuri lunare).

Trenkwalder este o companie specializata in servicii de resurse umane. Serviciile noastre: recrutare, angajare temporara, cercetari de piata, salarizare si administrare de personal,training, teambuilding.

Trenkwalder este una dintre cele mai mari companii de recrutare, selecţie şi plasare de personal din România, având 9 filiale în Sibiu, Bucureşti, Piteşti, Oradea, Timişoara, Cluj, Iaşi, Arad, Braşov cu 99 de consultanţi şi venituri consolidate de 22 de milioane de euro în 2011 (Trenkwalder şi Trenkwalder Services). Trenkwalder este membră a Asociaţiei Române a Agenţilor de Muncă Temporară (ARAMT).