reprezentant avon

Job suspendat de catre administratorul site-ului

Companie
Confidential
Posturi disponibile
1
Domeniu
MLM / Colaborari
Nivel experienta
Fara experienta
Tip contract
Part-time
Nivel salarial
Localitate
Toate orasele
Tara
ROMANIA
Valabilitate
20-05-2009 : 19-06-2009
0
Numar de aplicatii

Responsabilitati

Cerinte

Intra in lumea Avon.
Fa cunstinta cu frumusetea ,si gusta din succes alaturi de Compania Nr 1 pe piata de cosmetice din Romania si......... fa bani in timp de criza.

Avantajele colaborarii cu Avon iti vor aduce:

* Discount intre 15% si 30% din valoarea comenzilor (intre 20 si 2500 lei)
* Cadouri in primele campanii de activitate(ex in prima campanie doua brosuri, o agenda Hello Tomorrow, in val de 20 lei, set de machiaj cu 70% reducere: creion contur , luciu de buze si un fard cu 4 culori),
* Competitii de activitate cu cadouri in fiecare campanie: ex o pereche de cercei si un colier placate cu aur , in Campania 7
* Mini Brosura cu reduceri de 75%
* Oferta pentru colaboratori in fiecare companiei, produse cu 75% reducere , altele decat cele din brosura.
* Oferte DEMO, produsele care se vor lansa in campania viitoare cu 50% reducere, cand inca nu sunt pe piata.
* Competitii cu premii consistente: produse unicat, masini, etc
* Card de credit cu 6 salarii (dupa luni de activitate) cu 6 salarii, sau o suma fixa daca nu sunteti angajat, cu care puteti face plata facturilor direct din pagina de internet cu perioada de gratie de 50 de zile,poate fi folosit ca un card de credit obisnuit si include o asigurare de sanatate.
* Apartenenta la organizatii de elita : CLUB NOVA, BREND CLUBS,
* Premii pentru recomandarea altor persoane pt a devenii reprezentant.

Te vom sustine cu :

* Propria pagina pe site-ul Avon ,
* Limita de credit inca din prima luna de 400 lei, pana la 1800 lei
* Plata facturi in maxim 18 zile ,
* Livrare in 48 de ore,
* Posibilitatea de retur a produselor refuzate de clienti
* Sustinere din partea coordonatorului pe parcursul intregii activitati

Si daca vrei mai mult , vei promova inca din prima campanie,spre pozitia de LIDER Avon , cu un venit sigur , constant si in crestere continua , premii , cadouri si competitii .

Daca vrei sa sti cum spune-mi si voi fi alturi de tine inca din prima clipa.