Receptionera

Job suspendat de catre administratorul site-ului

3 - 5 ani
5 - 10 ani
Tip contract
Full-time
Part-time
Proiect unic
Nivel studii
Scoala generala
Scoala profesionala
Liceu
Colegiu / Studii postliceale
Facultate (in curs)
Facultate (absolvent)
Master
Nivel salarial
450 - 700 Euro
Localitate
Toate orasele
Tara
ROMANIA
Valabilitate
24-09-2012 : 10-10-2012
0
Numar de aplicatii
5821

Responsabilitati

- Intampinarea vizitatorilor care intra in firma si anuntarea lor catre persoanele cautate, cu asigurarea protocolului aferent;
- Asigura transmiterea documentelor prin posta, fax, e-mail;
- Asigura suportul logistic pentru intalniri si deplasari (de ex rezervari hotel, avion, etc);
- Asigura protocolul in cadrul intalnirilor si sedintelor;
- Relationeaza cu clientii si furnizorii companiei;

Cerinte

- Cunostinte de operare aparatura de birotica (imprimanta, fax, copiator, scanner, centrala telefonica)
- Capacitate excelenta de organizare si rezolvare de probleme
- Perseverenta, seriozitate, responsabilitate, amabilitate, prezenta agreabila

Beneficii Oferite

-salariul incepand de la 1863 ron net + bonuri masa