Promoteri/vanzatori cosmetice in magazin de lux - Paris

Head-Hunting

Job expirat

RESPONSABILITATI

Esti o persoana comunicativa, dinamica, vesela, perseverenta?

Ti-ar placea sa promovezi si sa vinzi produse cosmetice de lux in una din cele mai mari si mai frumoase capitale europene?

Head-Hunting cauta pentru una din cele mai renumite companii din domeniu, cu magazine in marile capitale europene, promoterite/vanzatoare pentru un magazin ultracentral din Paris.

NU se plateste nici un fel de comision sau taxa!
Nici inainte de plecare si nici ulterior.

Se ofera cazare in apartamente amenajate si mobilate modern, cu utilare completa, televizor cu cablu, wi-fi.
Costul cazarii se retine din banii pe care ii aveti de incasat de la companie, nu trebuie platit nimic in avans.

Veti fi asteptata in aeroport de un reprezentant al companiei,

Biletul de avion vi se deconteaza dupa 1 luna.

Veti avea o suma minima garantata de 1000 euro/luna,pentru primele 6 luni.
Dar puteti castiga intre 2000-4000 euro/luna, daca aveti cifre foarte bune de vanzari.

Puteti pleca cu o prietena.

Va rugam sa trimiteti CV-ul prin e-mail la: office@head-hunting.ro
Telefon: 0723.188550

CERINTE

- limba engleza mediu si franceza la nivel incepator, sau doar franceza la nivel mediu
- varsta 20-32 ani
- experienta in promotii, vanzari, call center, vanzari directe reprezinta avantaj, dar nu este obligatorie
- dorinta de a castiga cat mai mult
- persoana dinamica, comunicativa, vesela, perseverenta, optimista

BENEFICII OFERITE

- decontare transport
- posibilitate de promovare

Firma de recrutare personal acreditata pentru angajari in tara si strainatate.