Personal Hotelier - Restaurante in GRECIA, CIPRU,Anglia

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Cameriste (Housekeeping)
- Ospatari/Ospatarite (Waiters/Waitresses)
- Barmani
- Ajutori Bucatar (Kitchen Assistant)
- Bucatari / Bucatari sefi (Chef / Head Chef)
- Receptioneri (Receptionists)
- Personal curatenie (Cleaners)
- Personal intretinere / mentenanta
- Vanzatori (Shop Assistant)
-Animatori
- Hostesa / Bell Boy (Hostess / Bell Boy)
- …si alte posturi in domeniul hotelier.
Agentia noastra ofera locuri de munca in domeniul turistic persoanelor interesate chiar daca nu au calificare. Insa, se cere un grad minim de experienta si cunoasterea limbii engleze.

CERINTE

CANDIDATUL IDEAL:

La acest program pot aplica persoanele care:

• au cunostinte de limba engleza la nivel cel putin conversational;
• nu au cazier judiciar;
• sunt clinic sanatoase atat fizic cat si psihic;
• este necesar un minim de experienta.
• nu este obligatoriu sa aveti calificare, dar constituie avantaj.

BENEFICII OFERITE

CONDITIILE DE LUCRU:
Se lucreaza in hoteluri, restaurante,, in conditii foarte bune ,

SALARIZAREA. In functie de tara unde veti lucra aceasta salarizare incepe de la:

- In Grecia: 500-700 Euro / luna + tips-uri.
- In Cipru: 500 Euro / luna + tips-uri.
- In Anglia 1000-1200 Lire/ Luna
CAZAREA:
In majoritatea contractelor de munca, cazarea este pusa la dispozitie de angajator, fara cost suplimentar. Cazarea se face de regula, in camere individuale sau duble (1-2 persoane in camera ) in apropierea locului de munca sau chiar in incinta hotelului respectiv.

MASA:
Este oferita gratuit de majoritatea angajatorilor in timpul orelor de program
CANDIDATII POT ALEGE OPTIUNEA DE PLATA A TAXEI DE MEDIERE DIN SALARIU !!!
Agentia noastra va organiza si targuri de joburi in Bucuresti si Cluj