Personal calificat cu cunostinte de limba germana

persona service AG & Co. KG

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cautam cat mai curand posibil personal calificat din diferite domenii CU CUNOSTINTE DE LIMBA GERMANA cum ar fi:
- Asistenti medicali/Infirmieri
- Electricieni,electronisti, electromecanici si sudori
- Operatori si programatori CNC
- Bucatari,receptioneri, ospatari si cameriste pentru domeniul hotelier

CERINTE

Se cauta persoane cu experienta profesionala relevanta si cunostinte de limba germana (nivel conversational, minim A2 – criteriu eliminatoriu)

BENEFICII OFERITE

Se ofera:
 Salariu onest, in conformitate cu normele de incadrare din sistemul german de angajare plus alte suplimente (pentru orele lucrate sambata si duminica, daca e cazul)
 Bani de concediu
 Suport permanent pe toata perioada procesului de angajare
 Suport privind chiria/cazarea
 Consiliere personala
 Posibilitati de formare si specializare

In anul 1967 era firma persona service una dintre primele agentii de recrutare din Germania. Astazi suntem unul dintre liderii de piata in domeniu cu peste 185 de filiale, precum si filiale in Elvetia. Mii de oameni din toate domeniile ne apreciaza ca fiind un angajator sigur si de asemenea multi clienti considera ca persona service este un partner de recrutare de incredere si activ intr-un numar mare de domenii.