OPERATORI TELEFONICI

MEDIASHOP

Job expirat

RESPONSABILITATI

Suntem o companie internationala care se ocupa de telemarketing (vanzari DRTV si reclame prin canale TV). Oferim produsele noastre printr-o varietate de canale media (TV, ziare, internet), Compania noastra se extinde acum mult pe departamentul romanesc (Apeluri de ieșire, intrări ).

Ce oferim:
-munca la domiciliu extrem de comoda,full time ,part time 4-6-8 ore
-salar fix+bonus din vanzari
-munca intr o echipa mutinationala
-treininguri gratuite
-salar atractiv
-ideal pentru oricine:mame cu copii mici,studenti,elevi,pensionari,un al doilea servici

CERINTE

Ce cerem angajatilor:

-calculator propriu si conexiune la internet
-headset propriu
-cunoasterea limbii romane la nivel avansat
-cunoasterea limbii maghiare la nivel mediu de comunicare ABSOLUT NECESAR
-studii medii
-abilitati bune de comunicare in relatii cu clientii
-experienta in vanzari poate constitui un avantaj

Compania noastra functioneaza din 1992. Produsele noastre sunt vândute în principal prin oferte directe de televiziune și prin intermediul marketingului online.