Operator PC

LOGIKALL DATA

Job suspendat de catre administratorul site-ului

RESPONSABILITATI

Companie Multinationala va propune in regim de colaborare o oportunitate existenta deja pe piata Romaneasca.
Va ofera training pe toata perioda colaborarii. Firma activeaza in domeniul Telecomunicatiilor& Internet prin creearea de campanii SMS pentru promovarea anumitor produse sau servicii pe piata din Romania, si creearea de campanii publicitare in Televiziune& Media. De serviciile companiei beneficiza toate marile trusturi media din Romania

CERINTE

Cunostinte de operare pe calculator
Cunostinte de navigare pe Internet
Personalitate deschisa- ce relationeaza usor cu clientii potentiali-persoane necunoscute;
Identifica si intelege nevoile si dorintele clientilor;
Aptitudini si deschidere spre nou.
Sa fii serios, cinstit si responsabil.

BENEFICII OFERITE

- Salariu 450$/luna
- Bonusuri de performanta

COMPANIA ACTIVEAZA IN PESTE 80 DE TARI IN DOMENIUL MARKETINGULUI SI PUBLICITATII ONLINE