Operator Date / Data Manager

JBR TRANSPORT SRL

Job suspendat de catre administratorul site-ului

RESPONSABILITATI

Responsabiliati:
Operațiuni BPO la nivel international pentru furnizorii si operatorii de energie electrica si gaze:
- Activitati Backoffice / Relatii Clienti
- Note de calcul pentru vânzări şi reţea
- Testare in diferite sisteme (ex. SAP IS-U)
- Actualizare de date s.a.m.d.

CERINTE

- cunostinte de limba engleza/germana (nivel mediu constituie un avantaj)
- absolvirea unei scoli, unui liceu, unei formari profesionale sau unei facultati in domeniul economic / tehnic / contabilitate / etc.
- cunostiinte PC (MS-Office, Outlook, Word si Excel)
- cunostiinte tehnice de baza
- perceptie maxima
- bune abilitati de comunicare si relationare cu colegii
- flexibilitate
- experienta in back office / relatii clienti reprezinta un avantaj

BENEFICII OFERITE

- oferim o sansa incepatorilor si celor doritori sa i-si schimbe cariera
- un loc de munca sigur
- posibilitate de avansare profesionala
- remuneratie echitabila
- asigurare medicala privata
- o scolarizare de minim 2 saptamani in cadrul companiei

DESCRIEREA FIRMEI

Firma activeaza in domeniul operatorilor de date.