Operator Date / Data Manager

CO.DE 6964 COMUNICAZIONE SRL

Job suspendat de catre administratorul site-ului

RESPONSABILITATI

- cunostinte de limba engleza/germana (nivel mediu constituie un avantaj)
- absolvirea unei scoli, unui liceu, unei formari profesionale sau unei facultati in domeniul economic / tehnic / contabilitate / etc.
- cunostiinte PC (MS-Office, Outlook, Word si Excel)
- cunostiinte tehnice de baza
- perceptie maxima
- bune abilitati de comunicare si relationare cu colegii
- flexibilitate
- experienta in back office / relatii clienti reprezinta un avantaj

CERINTE

Operațiuni BPO la nivel international pentru furnizorii si operatorii de energie electrica si gaze:
- Activitati Backoffice / Relatii Clienti
- Note de calcul pentru vânzări şi reţea
- Testare in diferite sisteme (ex. SAP IS-U)
- Actualizare de date s.a.m.d.

BENEFICII OFERITE

- oferim o sansa incepatorilor si celor doritori sa i-si schimbe cariera
- un loc de munca sigur
- posibilitate de avansare profesionala
- remuneratie echitabila
- asigurare medicala privata
- o scolarizare de minim 2 saptamani in cadrul companiei (Romania si Germania)

CO.DE 6964 COMUNICAZIONE SRL este o societate de consultanţă pentru afaceri şi management.
Strategia companiei este să ofere clienților un set complet de servicii de consultanță și expertize care acoperă un spectru cât mai larg din nevoile acestora. CO.DE 6964 COMUNICAZIONE SRL își propune astfel să devină partenerul strategic în dezvoltarea și implementarea afacerilor clienților săi.