Operator baza de date (part-time/de acasa)

Recruiter International

Job suspendat de catre administratorul site-ului

RESPONSABILITATI

Responsabilitati:
- Cautare pro-activa de CV-uri si date de contact in tarile desemnate
- Alcatuirea de rapoarte detaliate zilnice

CERINTE

Cerinte:
- Conexiune foarte buna la internet si dexteritate in cautarea pe internet
- Fluent/a in limba Engleza (scris/citit/vorbit)
- Experienta in organizarea de date in Excel
- Esti foarte organizat/a, atent/a la detalii si iti iei munca in serios

BENEFICII OFERITE

Beneficii:
- Colaborare de tip part-time job de acasa
- 100 Euro/luna in primele 3 luni de proba, dupa care putem vorbi de o marire la 120-150 Euro/luna in functie de rezultate
- Dupa primele 12 luni, se ofera un team building de 3 zile in Elvetia
Daca acest job este ceea ce cautai, accepta provocarea si trimte CV-ul tau pentru selectie la recruiter_international@yahoo.com.

DESCRIEREA FIRMEI

serviciu clienti