Operator bancar colectare, Toata tara

TRENKWALDER

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clientul nostru este o companie multinationala care activeaza in domeniul bancar.

Responsabilitati:
- Colectarea, gestionarea si manipularea numerarului si a altor valori, prin saci sigilati de la sediile clientilor;
- Gestionarea, completarea si verificarea documentelor de colectare si transport numerar / alte valori si integritatii gentilor si sigiliilor;
- Completarea si semnarea registrelor de evidenta proprii in conformitate cu reglematarile in vigoare ale bancii;
- Alimentarea / remiterea de numerar de la BNR sau de la sediile altor banci comerciale;
- Alimentarea cu numerar a ATM-urilor, ASV-urilor si MFM-urilor;

Se ofera:
- Posibilitatea de dezvoltare a carierei intr-o companie multinationala.

Va rog sa trimiteti cv-ul pe adresa i.achim@trenkwalder.com, specificand postul si orasul pentru care doriti sa aplicati.

Beneficii Oferite
Perioada contractuala initiala determinata de 3-6 luni, cu posibilitate de prelungire.

Salariul oferit: 1200 lei net + tichete de masa + 150 lei pentru fiecare luna lucrata (garantie materiala), oferiti la sfarsitul contractului.

Se lucreaza 8h/zi in schimburi: 06:00-01:00.

CERINTE

Cerinte
- Studii medii / superioare;
- Experienta pe un post similar minim 1 an;
- Foarte bune abilitati de comunicare si organizare;
- Abilitatea de a lucra cu documente si cifre.

BENEFICII OFERITE

Trenkwalder este o companie specializata in servicii de resurse umane. Serviciile noastre: recrutare, angajare temporara, cercetari de piata, salarizare si administrare de personal,training, teambuilding.

Trenkwalder este una dintre cele mai mari companii de recrutare, selecţie şi plasare de personal din România, având 9 filiale în Sibiu, Bucureşti, Piteşti, Oradea, Timişoara, Cluj, Iaşi, Arad, Braşov cu 99 de consultanţi şi venituri consolidate de 22 de milioane de euro în 2011 (Trenkwalder şi Trenkwalder Services). Trenkwalder este membră a Asociaţiei Române a Agenţilor de Muncă Temporară (ARAMT).