Motostivuitoristi / muncitori necalificati - depozite Anglia - Fara comision sau taxe!

Head-Hunting

Job expirat

RESPONSABILITATI

LUCRATORI NECALIFICATI DEPOZITE / MOTOSTIVUITORISTI - FARA COMISION SAU TAXE!

NU se plateste nici un fel de comision sau taxa, nici inainte de plecare si nici ulterior.

Va rugam sa trimiteti direct CV-ul prin e-mail la:
office@head-hunting.ro
Informatii suplimentare la: 0723.188550

Cautam motostivuitoristi si muncitori necalifiacti pentru depozite, in zona Birmingham.

Oferta muncitori necalificati:

- salarizare in intervalul 7.20 lire/ora - 7.80 lire/ora, pentru muncitori necalificati
- pentru motostivuitoristi salarizare 8.50 lire/ora (ziua), 9.50 lire/ora (noaptea)
- program lucru: minim 40 ore saptamana + ore suplimentare (platite)
- cazare asigurata contra cost - 60 lire/saptamana.
La sosire trebuie platita chiria in avans pentru 2 saptamani (120 lire) + garantie(100 lire) + taxa adimistrativa (180 lire) - total 400 lire la sosire
- se ofera transport la/de la locul de munca, contra cost - 6 lire/zi

CERINTE

Cerinte:
- limba engleza la nivel satisfacator

- pentru motostivuitorist experienta sau diploma de calificare

Interviurile sunt pe Skype, cu camera web.
Nu trebuie sa va deplasati pentru interviu.

Firma de recrutare personal acreditata pentru angajari in tara si strainatate.