Medici specialisti pentru spitale din Danemarca

Head-Hunting

Job expirat

RESPONSABILITATI

Head-Hunting ofera medicilor specialisti oportunitatea de a lucra in spitale si clinici din Danemarca.

Oferta:
- cursuri gratuite de limba daneza inainte de plecare, inclusiv pentru sot/sotie si copii
- salarizare minima 94000 euro/an brut
- 37 ore/lucru pe saptamana
- 6 saptamani de concediu platit /an
- asistentagratuita pentru relocare ( asistenta pentru gasirea unei locuinte, a unui loc de munca pentru sot/sotie, a unei gradinite,etc.)

Va rugam sa trimiteti CV prin e-mail la: office@head-hunting.ro
Informatii suplimentare la: 0723.188550; www.head-hunting.ro

Se cauta medici specialisti cu experienta minim un an, in urmatoarele specialitati:

- Pneumologie
- Patologie
- Psihiatrie
- Radiologie
- Neurologie
- Reabilitare neurologica
- Geriatrie
- Cardilogie
- Chirurgie abdominala
- ORL

CERINTE

- experienta minimun an ca medic specialist
- limba engleza la nivel minim mediu
- certificat de conformitate
- disponibiliate de relocare pe perioada lunga.

Firma de recrutare personal acreditata pentru angajari in tara si strainatate.