Mediator Departament Serviciu Clienti

EMAG EXPED SRL

Job suspendat de catre administratorul site-ului

RESPONSABILITATI

Discutam despre munca in cadrul unei echipe privind medierea comerciala. Cautam personal calificat pe domeniul atit juridic it si comercial economic si contabil.

CERINTE

Executarea contractelor;
• Interpretarea clauzelor contractuale;
• Rezilierea sau rezolutiunea contractelor;
• Pretentiile comerciale izvorate din neexecutaea sau executarea cu intarziere a contractelor;
• Conflictele dintre diferite compartimente ale societatii;
• Conflictele intre angajati, angajat si angajator etc.
• Orice situatie conflictuala generata in derularea contractelor de natura comerciala.
• Conflictele ivite intre societatile comerciale partenere, conflictele aparute in interiorul acestora precum si conflicte aparute intre societati comerciale persoane juridice si persoane fizice (in calitate de beneficiari, prestatori, etc).
• Contracte comerciale in derulare, dar si contracte ajunse la finalul executarii lor si asupra carora exista neintelegeri.

BENEFICII OFERITE

Se ofera Bonusuri pentru indeplinirea targheturilor.

DESCRIEREA FIRMEI

Firma activeaza in domenii variate.