Manager Vanzari Servicii IT / HR

Vision StartJobs SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Administrarea si dezvoltarea portofoliului de clienti;
- prospectarea pietei;
- prezentarea, promovarea si vanzarea serviciilor si produselor companiei persoanelor juridice;
- realizarea planului de vanzari lunar, trimestrial, anual;
- participarea la planificarea si implementarea strategiei de vazari;
- urmarirea derularii si finalizarii contractelor.

CERINTE

- persoana ambitioasa, serioasa, dinamica;
- persoana orientata catre obtinerea de rezultate;
- abilitati foarte bune de comunicare, planificare si organizare;

BENEFICII OFERITE

Comision 10 % lunar din valoarea contractelor semnate cu potentiali clienti pentru urmatoarele servicii de resurse umane sau IT:

Resurse Umane:
- publicare joburi
- recrutare
- promovare companie

Servicii IT:
- web design / web development
- hosting
- seo
- promovare online

Jobul este disponibil pentru toate orasele din tara si se adreseaza persoanelor PFA sau persoanelor care doresc un job part time. Asteptam CV-urile dvs si pe adresa de email : contact@startjobs.ro

Companie de recrutare si servicii IT, cu experienta profesionala in resurse umane, IT si marketing online.

Privind din perspectiva si nevoile angajatorului si ale angajatului am dezvoltat platforma www.startjobs.ro care este legatura virtuala dintre ei, oferindu-le posibilitatea sa ajunga fata in fata indiferent de distanta, salvand timp si bani cu ajutorul Video Interviurilor live, Video Conferintelor live sau Video Cursurilor online.

Pentru mai multe detalii vizitati: www.startjobs.ro