Manager Vanzari

Vulpe Iuliana I.I

Job expirat

RESPONSABILITATI

-dezvolti portofoliul de clienti din zona alocata oferindu-le acestora servicii comerciale complete si suport tehnic in mod constant;
- Indeplinesti obiectivele de vanzari stabilite;
- Esti la curent cu noutatile din piata si poti aduce propuneri clientilor companiei pentru dezvoltarea de noi aplicatii;
- Esti o persoana care se implica si participa la crearea si implementarea strategiilor pentru dezvoltarea afacerii pe zona alocata;
- Aplici stategii de dezvoltare a afacerii pe zona alocata;
- Raportezi zilnic, saptamanal si lunar activitatea desfasurata

CERINTE

- Ai minim studii medii
- Ai experienta in vanzari minim 2 ani ( vanzarea de produse cosmetice profesionale pentru Cabinete cosmetice - reprezinta un mare avantaj)
- Stii sa utilizezi suita Office, in special sa lucrezi in excel

BENEFICII OFERITE

- Pachet de venituri motivant strans legat de performante;
- Oportunitatea desfasurarii activitatii intr-o firma cu spirit antreprenorial, care iti ofera posibilitatea sa iti construiesti veniturile in functie de realizarile aduse pentru organizatie;
- Bonusuri motivante
- traininguri specializate

DESCRIEREA FIRMEI

Productie cosmetice naturale