Manager fast-food UK - FARA COMISION SAU TAXE!

Head-Hunting

Job expirat

RESPONSABILITATI

Firma de recrutare Head-Hunting, cu o experienta de 15 ani in recrutarea nationala si internationala, va ofera oportunitatea de a lucra in lanturi de restaurante si fast-food/pizzerii, din Marea Britanie, fara a plati nici un fel de comision sau taxa!

Recrutam urgent pentru un lant de fast-food/pizerii cu locatii in centrul si nordul Angliei:

Manager adjunct locatie (10 posturi).

Oferta:
- salarizare cuprinsa intre 18.000- 21.000 lire brut anual,in functie de experienta si impresia la interviul final
- contract de munca
- taxe sociale si asigurare medicala platite de angajator
- posibilitate de avansare rapida, crestere salariala dupa primul an la 24.000 lire
- training
- mese oferite de angajator in timpul programului de lucru.

NU SE PLATESTE NICI UN FEL DE COMISION SAU TAXA!

Toate interviurile se vor tine pe Skype, cu camera web.

Puteti trimite CV-ul si direct prin e-mail la: office@head-hunting.ro

CERINTE

- experienta in pozitia de manager fast-food/pizzerie sau adjunct manager(Mc Donalds,KFC, Big Burger,Pizza Hut, etc.)
- limba engleza la nivel avansat
- persoana dinamica, atenta la detalii, capabila sa motiveze si sa conduca echipa
- dorinta de afirmare/promovare
- dorinta de relocare in Anglia pe o perioada lunga.

Firma de recrutare personal acreditata pentru angajari in tara si strainatate.