Macelar transator porc-SUEDIA

Dream Job SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

MACELAR TRANSATOR-CAP PORC
Salariu:4,0 kr/ bucatå
fiecare angajat are o norma de minimum 180 capåtini pe zi ( 8 ore)
MACELAR TRANSATOR rASOALE( picioare porc sau adidasi ca la olteni )
norma de 7000 kg pe såptåmina
Salariul:- transare rasoale porc 0,7 kr/ bucatå.
MACELAR TRANSATOR PULPA
fiecare angajat transeaza pulpa intreaga pina la os( atentie -nu e banda rulantå, se lucreaza la blat si trebuie sa faca toate momentele de la pulpa singur).
salariul:105kr/ ora
Toate aceste salari se impoziteaza in suedia cu un impozit de 21-24%.
Cazarea in comun in schimbul sumei de 150 euro pe lunå, si un pat. Transportul catre Suedia il suporta singuri. Bilet autocar 130 euro.

CERINTE

experienta min.2 an
Nu se cere limba straina.

Agentie de recrutare si plasare a fortei de munca in strainatate inregistrat la CCi Covasna si la Inspectoratul Teritorial de Munca Covasna.