Inspector Resurse Umane

Revis Recruitment Vision Services

Job expirat

RESPONSABILITATI

- studii superioare finalizate sau in desfasurare , preferabil juridice/economice
- experienta in resurse umane de cel putin 1 an
- experienta in alte job-uri cel putin 2 ani
- foarte bune cunostinte de legislatia muncii din Romania
- cunostinte de legislatia muncii din Europa constituie un avantaj
- cunostinte avansate de limba engleza si/sau germana
- cunostinte bune de utilizare PC ( Excel, Word, Outlook, PowerPoint, SAP-HR)
- capacitate de lucru in echipa
- capacitate de lucru sub stress
- orientare spre obtinere rezultate in termene stabilite
- implicare personala, initiativa si creativitate
- capacitate si disponibilitate de invatare continua.

CERINTE

- implementarea politicilor si procedurilor specifice de resurse umane existente la nivel de grup
- asigurarea tuturor activitatilor specifice de resurse umane : recrutare, intocmire documente de angajare/ incetare contracte de munca, calculul taxelor si contributiilor, administrarea dosarelor personale
- conceptie si derulare anunturi si interviuri
- alegerea de furnizor de servicii externe de tipul psihologi, centre de testare, sali de conferinte

BENEFICII OFERITE

Vor fi contactati doar primii candidati selectati, uzual pana la 5% din totalul aplicantilor.

DESCRIEREA FIRMEI

Agentie recrutare