Inginer electrician Utilaje Industriale - INGINER ELECTRO MECANIC FRANTA

sc deco meuble srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cautam Inginer Electro Mecanic de mentenanta - pentru diferite automatizari intr-o Fabrica de paleti si parchet din FRANTA

Se asigura mentenanta mai multor masini din mai multe locatii. Utilaje nou sau vechi, cu manual de functionare sau fara.

ELECTRICIAN UTILAJE INDUSTRIA LEMNULUI
- obligatoriu experienta pe astfel de UTILAJE minim 2-3 ani
- obligatoriu lb franceza de un nivel mediu-avansat
- cv DE PREFERAT in FRANCEZA pe mail: deco_cv@yahoo.com (adaugati un ID SKYPE si o poza tip buletin)

CERINTE

- experienta ca inginer electro-mecanic 2-3 ani - minim de preferat peste 5 ani
- lb franceza un nivel mediu - de preferat avansat
- disponibilitate imediata
- primim cv-ul in limba franceza direct pe siteul nostru DecoMeuble ro la sectiunea contact - Resurse Umane

BENEFICII OFERITE

- contract initial - 3/6 luni (prelungire pe 1 an )
- transport Rom-Franta dus-intors - gratuit
- cazare - asigurata
- fara masa, fara alte taxe sau comisioane

DESCRIEREA FIRMEI

Agent de munca temporara si Producator de mobilier