INGINER CONSTRUCTOR DRUMURI SI PODURI

Job Hunting Trade

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Elaborarea de solutii economice, tehnice si tehnologice
- Efectuarea masuratorilor si intocmirea cantitatilor de lucrari
- Intocmirea planurilor tehnologice de executie, montaj si a graficelor de executie
- Programarea lucrarilor de proiectare si executie
- Verificarea si urmarirea executiei lucrarilor in santier

CERINTE

- Absolvent de sudii superioare in domeniul constructiilor, de preferat sectia Drumuri si Poduri
- Lucrarea este in zona Vrancei DN2
- Disponibilitate pentru relocare
- Persoana pro-activa, orientata catre solutionarea de probleme
- Disponibilitate pentru acumularea de noi cunostinte si noi experiente
- Disponibilitate pentru program de lucru: LUNI - VINERI: 8.00 - 18.00 si 2 SAMBATE PE LUNA : 8.00 - 12.00
- Persoana cu PERMIS DE CONDUCERE CATEGORIA B
- Cunostinte operare pachet Office

BENEFICII OFERITE

- Salariu motivant parte fixa + comision la lucrare
- Posibiliate de formare si dezvoltare profesionala
- Bonuri de masa
- Zile libere pentru zilele de sarbatoare religioasa

DESCRIEREA FIRMEI

Job Hunting Trade Bacau

- www.jobsbacau.ro - Primul site de recrutare online din Bacau
- Job Hunting Trade - Head Hunting personalizat pe nevoile dvs de recrutare

Pentru a aplica pentru acest post va rugam trimiteti CV + poza specificand pozitia pentru care aplicati la adresa de email traian@jobsbacau.ro