Infirmiere /asistente medicale - UK - Fara comision sau taxe!

Head-Hunting

Job expirat

RESPONSABILITATI

INFIRMIERE / ASISTENTE MEDICALE - MAREA BRITANIE - FARA COMISION SAU TAXE!

Head-Hunting va ofera oportunitatea de a lucra ca infirmiere sau asistente medicale in institutii de ingrijire din Marea Britanie, fara a plati nici un fel de comision sau taxe.

Oferta:
- salarii cuprinse intre 6.5 - 8 lire/ora brut, in functie de experienta si calificare
- contract legal pe perioada nedeterminata
- asigurari sociale si medicale platite de angajator
- cazare contra cost, asigurata de angajator, platita dupa primirea salariului
- posibilitatea de a efectua ore suplimentare, platite
- concediu de odihna.

NU SE PLATESTE NICI UN FEL DE COMISION SAU TAXA!

Toate interviurile au loc pe Skype, cu camera web, nu trebuie sa va deplasati pentru sustinerea interviului.

Va rugam sa trimiteti CV prin e-mail la:
office@head-hunting.
Lista locuri de munca vacante: www.head-hunting.ro

CERINTE

- limba engleza la nivel mediu
- diploma de asistenta medicala / infirmiera / ingrijitor batrani reprezinta avantaj
- experienta in domeniu reprezinta avantaj, inclusiv voluntariatul,practica.
- persoane empatice, muncitoare, rabdatoare, amabile.

Firma de recrutare personal acreditata pentru angajari in tara si strainatate.