Infirmiere /asistente medicale / nanny - UK - Fara comision sau taxe!

Head-Hunting

Job expirat

RESPONSABILITATI

INFIRMIERE / ASISTENTE MEDICALE / NANNY- ANGLIA - FARA COMISION SAU TAXE!

Head-Hunting va ofera oportunitatea de a lucra ca infirmiere sau asistente medicale in institutii de ingrijire din Marea Britanie, fara a plati nici un fel de comision sau taxe.

Oferta:
- salarii cuprinse intre 6.5 - 8 lire/ora brut, in functie de experienta si calificare
- contract legal pe perioada nedeterminata
- asigurari sociale si medicale platite de angajator
- cazare contra cost, asigurata de angajator, platita dupa primirea salariului
- posibilitatea de a efectua ore suplimentare, platite
- concediu de odihna.

Avem 1 post de bona pentruo fetita de 8 ani, la partenera noastra din Londra.
Se ofera: cazare + masa + 400 lire.

NU SE PLATESTE NICI UN FEL DE COMISION SAU TAXA!

Informatii suplimentare la telefon: 0723.188550

Toate interviurile au loc pe Skype, cu camera web, nu trebuie sa va deplasati pentru sustinerea interviului.

CERINTE

- limba engleza la nivel mediu
- diploma de asistenta medicala / infirmiera / ingrijitor batrani reprezinta avantaj
- experienta in domeniu reprezinta avantaj, inclusiv voluntariatul,practica.
- persoane empatice, muncitoare, rabdatoare, amabile.

Firma de recrutare personal acreditata pentru angajari in tara si strainatate.