Facturist/a

CLTV Channel

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Incaseaza numerarul rezultat din vanzari in depozitul societatii si verificarea platile in numerar
- Inregistreaza in programul de gestiune miscarea stocului de marfa: aviz de expeditie a marfii, facturi fiscale, aviz de retur a marfii
- Intocmeste documentele de insotire a marfii
- Inregistreaza in programul de gestiune miscarea stocului de marfa si intrarile de marfa coform avizelor
- Participa periodic la inventare.

CERINTE

- Studii medii /de preferinta economice (studiile superioare reprezinta un avantaj)
- Cunostinte de contabilitate primara, operare PC, soft gestiune si contabilitate
- Capacitate de analiza si sinteza, spirit de observatie, persoana ordonata.

BENEFICII OFERITE

-Tichete de masa
-Telefon de serviciu
-Decontare Transport
-Bonus de Craciun si de Paste

Compania CLTV Channel activeaza din anul 2008 in 3 orase din Romania:Bucuresti,Sibiu,Caracal si in alte 300 de orase din 76 de tari de pe tot globul. In prezent compania noastra are un numar de 4000 de angajati si ne dorim ca in urmatoarele 12 luni sa ajungem intr-un numar de 100 de tari.