Electrician constructii in judetul Brasov

S.C. AMAKRON S.R.L

Job expirat

RESPONSABILITATI

Partenerul nostru este o companie din Brasov care se dezvolta constant si are lucrari in domeniul constructiilor civile si industrial si activitati de mentenanta

Activitatea principala:

- Executa lucrari de instalatii electrice joasa tensiune pentru constructii civile si industriale (montare corpuri de iluminat, montare doze de conexiuni si de aparataj electric, montare tablouri electrice, montare tuburi PVC, pat de cabluri, conductori de impamantare, sistem paratrasnet, remediere instalatii electrice),
- Executa probe si verificari la aparatajul electric si accesorii

CERINTE

Cerinte:

- Absolvent de scoala profesionala sau studii tehnice. Specializare: electrician
- Experienta de lucru in domeniul instalațiilor electrice minim 2 ani
- Apt pentru lucru la înălțime
- Organizat, conștiincios si responsabil
- Permisul de conducere categoria B constituie un avantaj

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial negocialbil in functie de experienta
- Contract de munca pe perioada nedeterminata
- Cazare asigurata

DESCRIEREA FIRMEI

AMAKRON - Head Hunting/ Executive Search

Suntem:
• o echipa de OAMENI inimosi si ambitiosi, tintim sus si ne dezvoltam continuu
• prezenti, hiperactivi si perfectionisti
• dedicati in a conecta companiile partenere cu profestionistii din diverse domenii de activitate
• mediatorii procesului de imbunatatire a vietii profesionale a candidatilor nostri

Suntem AMAKRON!

Puteti aplica aici, dar ne gasiti si pe site-ul nostru www.amakron.com unde va puteti inregistra CV-ul in baza de date sau ne puteti contacta la telefon: 0268.420.820. Prin inregistrarea cv-ului sunteti de acord ca Amakron sa prelucreze datele cu caracter personal declarate. Toate informatiile furnizate sunt confidentiale.