Director Vanzari accesorii pentru industria textila - zona Moldova, Banat, Oltenia, Muntenia (cod: DVTX)

Mondojob SRL

Job suspendat de catre administratorul site-ului

RESPONSABILITATI

Mentinerea si dezvoltarea portofoliului de clienti
Oferirea de consultanta clientilor, cu privire la produsele comercializate si propunerea celor mai bune solutii, in colaborare cu departamentul tehnic
Elaborarea de rapoarte specifice
Participarea la diferite proiecte din cadrul firmei

CERINTE

Studii superioare (specializare "Industrie Textila" - avantaj)
Experienta in vanzari ( industria textila - avantaj)
Foarte bune cunostinte de limba Engleza/Germana
Foarte bune abilitati de operare PC
Permis de conducere - categoria B
Disponibilitate pentru deplasari prelungite

BENEFICII OFERITE

Companie multinationala, producatoare de accesorii pentru industria textila.

MONDOJOB, agentie de consultanta, recrutare si plasare a fortei de munca, ofera servicii profesionale si competitive atat clientilor nostri, cat si candidatilor. Profitam de acest prilej pentru a va prezenta oferta noastra de locuri de munca, de care suntem siguri ca va indeplini si chiar depasi asteptarile dumneavoastra.