Manager local

Energy Broker

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Asigura calitatea si asistenta partenerilor
-Intermedierea contractelor pentru abonament la energie electrica si gaze naturale pentru toate persoanele juridice si fizice care doresc sa plateasca un pret mai mic pentru energia consumata.
-Formeaza,Instruieste,coordoneaza si dezvolta echipa de consultanta si ofertare in sfera energiei
-Face recomandari

CERINTE

-Experienta in vanzari
-Experienta in consultanta pe produse si servicii
-Experienta in managementul echipei
-Experienta in comunicare

BENEFICII OFERITE

Pregatire pe nivel de cariera gratuit
Venit rezidual din munca depusa
Venit fix+ comision
Autovehicol serviciu
Sustinere birou

Primul intermediar de energie intre furnizor si consumator care va deschide accesul la tarife mai mici in sfera gazelor naturale si a energiei electrice
Prin activitatea noastra venim in intampinarea tuturor companiilor si punem la dispozitie exterienta noastra in serviciile de intermediere
si un pachet integral de servicii atat partenerilor cat si clientilor nostri.
Noi lucram pentru client,analizam,comparam si alegem de pe piata ce este mai bun pentru client