Director Adjunct

MILIARIUM PROJECT MANAGEMENT SRL

Job suspendat de catre administratorul site-ului

RESPONSABILITATI

-implicarea active in promovarea produselor firmei
-implicarea si pastrarea standardelor companiei in legatura cu marfurile
-coordonarea aficenta a echipei din subordine

CERINTE

-abilitati de comunicare si relationare cu clientii
-capacitatea de a lua decizii rapid,de delegare si coordonare a echipei din subordine
-experienta anteriooara intr-o astfel de functie constitue un avantaj,
-cunostinte de limba engleza sis au germane constitue un avantaj

BENEFICII OFERITE

-posibilitate de dezvoltare personala si de promovare.

Dezvoltam solutii tehnologice complete in domeniul eficientei energetice, urmand 6 linii de business: Reducerea perderilor tehnice si comerciale; Consum inteligent si predictibil; Eficienta prin optimizarea proceselor; Productie eficienta si sustenabila; Informare, transparenta si implicare sociala; Siguranta in exploatare