Coordonator transport pentru firma spaniola de transport rutier marfa

Head-Hunting

Job expirat

RESPONSABILITATI

Head-Hunting cauta pentru clientul sau – companie rutiera de transport international marfuri, cu sediul in Spania, dispecer cu experienta in companie de transport rutier, cu rute in Europa vestica.

Se ofera:
- salarizare motivanta
- cazare asigurata
- posibilitate de avansare
- contract de munca
- posibilitate de relocare in Spania
- mediu de lucru placut.

Nu se plateste nici un fel de comision sau taxa!

Puteti trimite CV si direct pe e-mail la: office@head-hunting.ro
Informatii suplimentare la telefon: 0723.188550

CERINTE

- experienta ca dispecer in firma de transport rutier international, minim 2 ani.
- foarte buna cunoastere a rutelor si timpilor de lucru
- cunoasterea limbii engleze la nivel avansat, limba spaniola la nivl mediu
- cunoasterea limbilor straine germana si franceza la nivel mediu reprezinta avantaj
- cunostintele de mecanica reprezinta avantaj
- permis de conducere cat. B

Firma de recrutare personal acreditata pentru angajari in tara si strainatate.