CONTABIL

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Inregistreaza zilnic toate tranzactiile financiare si arhiveaza in bune conditii documentele financiar-contabile.
- Intocmeste si depune declaratiile lunare / trimestriale obligatorii pentru bugetul statului, precum si fisele fiscale anuale.
- Intocmeste documentele necesare efectuarii operatiunilor bancare (instrumente si mijloace de plata).
- Intocmeste situatiile financiare anuale, precum si alte documente solicitate de catre conducerea unitatii.

CERINTE

- Studii postliceale de specialitate sau studii superioare financiar- contabile.
- Cunostinte solide ale legislatiei si procedurilor financiare romanesti.
- Abilitati de organizare si planificare.
- Meticulozitate si acuratete.
- Spirit analitic, lucrul in echipa, seriozitate.
- Experienta in contabilitate constituie un avantaj.

BENEFICII OFERITE

- Salariu atractiv, negociabil in functie de experienta.
- Bonusuri cu adevarat consistente.