Consultanti mediere

MIAIRIFANA SRL

Job suspendat de catre administratorul site-ului

RESPONSABILITATI

Angajam personal abilitat pe diferite domenii pentru o societate de consultanta pentru a lucra pe partea de consultanta si oferirea unor solutii de mediere precum si a diverselor conflicte in general intre companii si nu numai.

CERINTE

Angajam personal cu experienta intr-un anumit domeniu sau chiar cu studii in curs de definitivare-studii superioare, avansate.Experienata pe un anume domeniu constitue un avantaj.
Ne referim la domenii ca:inginerie,juridic, contabil, educatie.

BENEFICII OFERITE

Oferim training si posibilitatea de a lucra intr-un colectiv profesionist dar si posibilitate de dezvoltare si promovare.

Este o companie care alaturi de partenerii sai persoane juridice din tara si nu numai doreste sa dezvolte o serie de proiecte in mai multe orase din tara pe partea de consultanta proiecte de afaceri dar si pe partea de proiecte pe fonduri structurale si de investitii.
Sunt mai multe companii implicate in acest grup care dezvolta o gama larga de produse si servicii si care doreste sa isi extinda activitatea in mai multe sectoare de activiitate.