Consultanta vanzari cosmetice in magazin de lux ultracentral - Paris

Head-Hunting

Job expirat

RESPONSABILITATI

Ti-ar placea sa promovezi si sa vinzi produse cosmetice de lux in una din cele mai mari si mai frumoase capitale europene?

Esti o persoana comunicativa, dinamica, vesela, perseverenta?

Compania noastra are cea mai buna oferta din domeniu:
- suma minima garantata de 1500 euro/luna, pentru primele 6 luni.
- posibilitatea unui castig de 2000-4000 euro/luna, bazat pe un comision de 15%-30% din vanzari.
- prima luna de cazare gratuita,ulterior cazare contra cost in apartamente amenajate si mobilate modern (TV cu cablu, internet, aparatura electrocasnica completa)
- bilet de avion gratuit

NU se plateste nici un fel de comision sau taxa!
Nici inainte de plecare si nici ulterior.

Toate interviurile sunt pe Skype cu camera web, nu trebuie sa va deplasati pentru interviu.

Va rugam sa trimiteti CV prin e-mail la: office@head-hunting.ro
Telefon: 0723.188550

CERINTE

- experienta in promotii, vanzari directe
- limba franceza la nivel mediu
- varsta 20-30 de ani
- dorinta de a castiga cat mai mult.

Firma de recrutare personal acreditata pentru angajari in tara si strainatate.