Consultanta vanzari cosmetice de lux - Quatar - Fara comision sau taxe!

Head-Hunting

Job expirat

RESPONSABILITATI

Vino sa vinzi cosmetice in bogatul si exclusivistul Quatar, intr-un mall luxos si vei avea un castig lunar de minim 1500 euro.

Compania de cosmetice iti va oferi biletul de avion GRATUIT!

NU SE PLATESTE NICI UN FEL DE COMISION SAU TAXA!

Vei castiga intre 1500 – 3000 lire/euro pe luna!
Vei avea cazare contra cost, asigurare medicala si concediu platit.

Plecarile se fac pe baza de interviuri, iar interviurile sunt toate pe Skype, cu camera web, nu trebuie sa te deplasezi pentru interviu.

Se asigura tot timpul o suma minima garantata de 1500 euro/luna.
Se ofera si posibilitatea de a castiga din comision intre 15%-20%, avand astfel oportunitatea unor castiguri de 2000 - 3000 euro/luna.

Compania iti asigura cazarea contra cost in apartamente mobilate modern, complet utililate, cu cablu TV, internet, acces la gradina, femeie pentru curatenie.
Plata chiriei se retine din veniturile ulterioare, nu se plateste nimic in avans.

Beneficiezi de training. Ti se ofera asistenta legala.

Iti putem oferi datele de contact ale unor romani care lucreaza in companie, daca esti acceptata la interviul final.

Companiile de cosmetice au standuri in mall-uri. Va trebui sa iesiti din stand, sa abordati potentiali clienti care trec prin apropiere si sa ii convingeti sa vina la stand pentru o demonstratie gratuita cu un produs cosmetic natural 100%. Datorita efectului foarte vizibil al utilizarii produsului, veti reusi sa ii convingeti mai usor sa cumpere.

Se lucreaza 6 zile/saptamana, programul de lucru fiind de 8 ore/zi.

Poti pleca cu o prietena!

CERINTE

- dinamici, perseverenti,optimisti, veseli
- limba engleza la nivel cel putin mediu pentru toate locatiile
- experienta in promotii, vanzari directe,MLM sau servicii de infrumusetare
- dorinta de a castiga cat mai mult.

Firma de recrutare personal acreditata pentru angajari in tara si strainatate.