CONSULTANT VANZARI DIRECTE D2D

Telekom Romania Mobile Communications S.A.

Job expirat

RESPONSABILITATI

•Prezentarea si promovarea serviciilor companiei Telekom Romania
•Atragerea de clienti noi pentru serviciile de internet, telefonie fixa/mobila si televiziune
•Identificarea oportunitatilor noi de vanzare

CERINTE

•Bune abilitati de comunicare si interrelationare;
•Experienta anterioara in vanzari reprezinta un avantaj;
•Dornic sa se dezvolte intr-o companie multinational;
•Persoana organizata,
•Studii medii

BENEFICII OFERITE

•Posibilitatea unui venit peste medie nationala
•Perioada de Training calificat in aria de vanzari
•Sanse reale de promovare rapida in functie de performante
•Transport asigurat de companie in timpul programului

Activitatea se desfasoara preponderent pe teren

Telekom Romania este un brand de telecomunicaţii nou și dinamic, care oferă servicii de telecomunicaţii fixe şi mobile complete, inovatoare, simplificate și personalizate pentru o comunitate vastă de clienți, cu peste 10 de milioane de contracte de servicii.

Prin cei doi operatori, Telekom Romania Mobile Communications şi Telekom Romania Communications, Telekom Romania oferă servicii integrate de telecomunicații, astfel încât clienţii să beneficieze de o experiență completă şi plină de satisfacţii: servicii de voce și date mobile 3G și 4G mobile, telefonie fixă tradițională, internet de mare viteză și televiziune pe mai multe tehnologii, inclusiv IPTV precum și conținut de înaltă calitate și exclusivități. Pentru clienţii business, noul brand este promisiunea unor soluții IT & C la cheie, care să sprijine companiile să devină mai competitive și mai agile.

Telekom Romania este un brand din familia Deutsche Telekom, prezent în 51 de țări de pe cinci continente, cu peste 143 de milioane de clienţi de telefonie mobilă, 31 de milioane de clienţi de servicii fixe şi peste 17 milioane de linii de broadband din întreaga lume. Brandul este prezent pe piaţa românească din 2014, după rebranding-ul comun al COSMOTE România și Romtelecom.