Consultant Fonduri Europene

OnStartup Development System

Job expirat

RESPONSABILITATI

OnStartup Development System este un consortiu de companii si profesionisti ce are ca obiectiv sustinerea autoritatilor publice locale, regionale si nationale, precum si a sectorului de afaceri din Romania, prin asistenta tehnica si consultanta in accesarea si implementarea Fondurilor Structurale si de Coeziune din perspectiva dezvoltarii sustenabile prin proiecte.

Daca doriti sa accesati fonduri europene sau sa dezvoltati o afacere noi va stam la dispozitie cu un sistem inovativ si eficient. Este vorba despre un proiect in care se lucreaza cu cei mai buni specialisti pe baza de proiecte. Oferim consultanta si sprijin pentru orice tip de afacere nu doar pentru cele specifice cu fonduri structurale.

CERINTE

Cautam atat studenti pentru a lucra ca lectori, cat si alte tipuri de persoane (minim liceul) cu care sa colaboram pe alte segmente: operare calculator sau munca de teren.

In acelasi timp cautam si persoane cu experienta pentru a lucra ca traineri, formatori POS DRU, dar si ca manageri de proiect pe fiecare zona in parte pentru a gestiona echipele la nivel local.

Puteti incepe de jos ca simpli lectori si in functie de dumneavoastra puteti ajunge chiar traineri sau manageri de proiect.

BENEFICII OFERITE

Salariu este motivant in functie de grila de salarizare specifica Fondurilor Structurale, oferim in acelasi timp suport tehnic si asiguram instruirea dumneavoastra.