Consultant Financiar sau Junior Manager.

SC INTERASIG

Job expirat

RESPONSABILITATI

CANDIDATUL IDEAL:
Un om informat deschis spre nou, ambitios, sa isi doreasca o afacere proprie, disponibilitate pentru activitate in domeniu financiar unde sunt platite doar rezultatele, dornic de a invata, disciplinat,

CERINTE

- Foarte bune abilitati de comunicare, relationare, negociere;
- Foarte bune abilitati de analiza si planificare;
- Focalizat pe atingerea obiectivelor;
- Proactiv, capabil sa gaseasca solutii;
- Perseverent;

BENEFICII OFERITE

- Educatia si experienta specifica se capata in cadrul companiei;
- Programe de training adaptate fiecarui nivel de cariera;
- Venituri lunare de 300-500 Euro pentru o implicare part-time (20-30 ore / saptamana) asigurate prin finalizarea contractelor;
- Venituri lunare de 1.000-1.500 Euro pentru o implicare full-time (40-60 ore / saptamana) asigurate prin finalizarea contractelor;
- Planuri de cariera care asigura dezvoltarea profesionala in consultanta financiara.

Companie de consultanta fnanciara care lucreaza cu informatii de pe piata financiara. Ca si in celelalte tari europene, vom implementa si in Romania consultanta financiara, o noua abordare a serviciilor financiare.