Colaborator Vanzari

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

- promovarea produselor companiei- produse naturale terapeutice romanesti ( ceaiuri, tincturi, siropuri, etc)
- sustinerea vanzarilor, indeplinirea obiectivelor de vanzari
- colaboreaza cu Managerul de Vanzari si Managerul Judetean
- dezvoltarea relatiilor cu clientii companiei
- identificarea de noi clienti - intocmirea bazei de date de clienti
- stabilirea de noi contacte cu potentiali clienti
de prezentare a produselor
- intocmirea periodica a planurilor de activitate, a rapoartelor de activitate.

CERINTE

- cunoasterea produselor si a caracteristicilor specifice brandului
- experienta in vanzari directe reprezinta un avantaj;
- cunostinte minime de operare PC
- abilitati de comunicare, prezentare;
- capacitate de a lucra in echipa;
- atitudine proactiva, flexibilitate, dinamism, autoorganizare

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial atractiv corelat cu performanta din comision din vanzari
- oportunitati de training si dezvoltare profesionala
- oportunitati de promovare