Chef de partie Anglia - FARA COMISION SAU TAXE!

Head-Hunting

Job expirat

RESPONSABILITATI

Firma de recrutare Head-Hunting, cu o experienta de 15 ani in recrutarea nationala si internationala, va ofera oportunitatea de a lucra in lanturi de restaurante din Marea Britanie, fara a plati nici un fel de comision sau taxa!

Plecari urgente bucatari (chef de partie), in lant de restaurante, pozitii disponibile in Liverpool, Cardiff, Nottingham.

Oferta:
- salarii cuprinse intre 18.000-19.000 brut/an
- contract legal de munca pe minim un an
- asigurare medicala si sociala, incluse
- 4 saptamani de concediu platit, dupa 12 luni de lucru
- cazare contra cost
- o masa gratuita in timpul programului de lucru

Toate interviurile au loc pe Skype, cu camera web.

Asistenta permanenta pe parursul relocarii si ulterior, din partea companiei de recrutare britanice.

NU SE PLATESTE NICI UN FEL DE COMISION SAU TAXA!

CERINTE

- Bucatar cu 3-4 ani experienta in bucatarie
- experienta trebuie obligatoriu dovedita cu acte
- limba engleza la nivel mediu
- disponibilitate si dorinta pentru un angajament de 2-3 ani

Firma de recrutare personal acreditata pentru angajari in tara si strainatate.