Cameriste Grecia fara comision la plecare

EuroinfoJobs srl

Job suspendat de catre administratorul site-ului

RESPONSABILITATI

Cameriste in hoteluri 4-5 stele insulele grecesti sezonier ;

CERINTE

persoanele nu necesita experienta,limba engleza nivel conversational,aplicati cv in limba engleza

BENEFICII OFERITE

Nu se percepe comision la plecare -comisionul se deduce din primul salariu!
Salarizare 500-600 euro net,cazare+3 mese pe zi,asigurari sociale platite de angajator,o zi libera pe saptamana,drum intors gratuit

EuroinfoJobs srl este o companie de recrutare, selectie si plasare a fortei de munca, companie cu capital romanesc care activeaza in Constanta.

EuroinfoJobs srl ofera servicii de recrutare si selectie si plasare personal calificat si necalificat precum si personal pentru strainatate. Misiunea noastra: Atingerea succesului profesional intr-o lume in permanenta schimbare - Transparenta - Deplina legalitate - Onestitatea si responsabilitatea sociala - Orientarea spre nevoile clientului - Comunicarea!
Adresa:strada Avram Iancu nr 11-13 ap 37 Constanta