Cameriste Grecia fara comision

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Vrei sa muncesti in Grecia pe perioada sezoniera in domeniul hotelier turistic? Indiferent daca ai sau nu calificare,detii cunostinte minime de limba engleza sau nu si vrei sa iti asiguri un venit lunar net garantat intre 500 si 600 euro net plus eventualele bacsisuri atunci aceasta este sansa ta! Pozitii de cameriste la hoteluri de 4 si 5 stele,toate ofertele includ cazare si masa asigurata de catre angajator,luati in considerare si eventualele bacsisuri.
Nu se percepe comision la plecare!se deduce din primul salariu 275 de euro,candidatele trebuie sa isi asigure drumul dus pina la destinatia jobului
e-mail: cameriste@euroinfojobs.com
tel:0746611205
0721642644
0241583084

CERINTE

limba engleza cunostinte minime,cazier juridic curat,persoane muncitoare disponibile pentru a lucra in strainatate pina la sfarsitul lunii octombrie,acceptam si doamne pana in 53 de ani chiar daca nu au cunostinte de limba engleza,plecarile se fac saptamanal !